PVC TOPTEX Lime Oak 796M

Značka: TOPTEX

PVC TOPTEX patří mezi vysoce odolné krytiny v oblíbených dekorech přesvědčivě imitujících dřevo.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 796M
329 Kč 329 Kč / 1 m2
PVC TOPTEX Lime Oak 796M
Značka: TOPTEX

PVC TOPTEX patří mezi vysoce odolné krytiny v oblíbených dekorech přesvědčivě imitujících dřevo. Pro svou vysokou odolnost Vás nezklame ani v nejvíce frekventovaných bytových prostorech, položit jej můžete totiž i do veřejných, komerčních a průmyslových zón. Jedná se o zátěžové PVC, které je však vhodné také jako bytové. I přes vysokou pevnost Vás potěší příjemným došlapem, který poskytuje podkladová vrstva z filcu.

PVC krytiny vynikají snadnou instalací i nenáročnou údržbou. Odolnost a bezproblémovou péči zajišťuje mimo jiné také povrchová úprava PUR, která svrchní vrstvu zaceluje a zaručuje delší životnost. Krytinu můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním, a užívat si tak vyšší komfort. Mezi další vlastnosti PVC TOPTEX patří útlum kročejového hluku.

PVC TOPTEX je spolehlivou podlahovou krytinou, která velmi dobře odolá i ve frekventovaných prostorech. Její moderní a stylový design proto můžete sladit prakticky s jakýmkoli interiérem.

Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty s kabelovým kanálkem. Vhodnou lištu naleznete níže mezi doporučenými produkty.

POZOR: Toto PVC je standardně baleno opačně, tedy pochozí vrstvou (dekorem) navrch, aby se předešlo poškození PVC při zabalení do role.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PVC / LINO
Nášlapná vrstva: 0.4 mm
Tloušťka: 2.9 mm
Šířka: 500 cm
Velikost balení: 1 m2
Třída zátěže: 32-41
Filcový podklad: Ano