Vinylová podlaha MOD. IMPRESS CLICK Mountain Oak 56215

Značka: MODULEO

Vinylová podlaha MODULEO IMPRESS je perfektním řešením pro Vaši domácnost.

Dostupnost Skladem
Kód: 56215
1 526 Kč 867,05 Kč / 1 m2
Vinylová podlaha MOD. IMPRESS CLICK Mountain Oak 56215
Značka: MODULEO

Vinylová podlaha MODULEO IMPRESS je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vysoká odolnost materiálu zaručuje krásný vzhled. Krytina Vám dobře poslouží i v nejvíce frekventovaných bytových prostorech. Podlaha je vhodná také do kanceláří a pracoven, používání kolečkové židle nepředstavuje žádný problém. Vybírat můžete z nejrůznějších odstínů věrné imitace reálného dřeva. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý, od originálu byste jej stěží rozlišili pohledem i na dotyk. Oproti své předloze z přírody však vinyl vyniká řadou praktických vlastností.

Podlaha se pokládá metodou click (dekor ale nabízíme i ve variantě určené pro lepenou pokládku), velmi snadno se čistí, čemuž napomáhá také kvalitní povrchová úprava PUR. Ta zaceluje mikropraskliny a poskytuje ochranu, díky které krytina získává delší životnost a krásný vzhled. Náklady na údržbu této podlahy jsou skutečně nízké. Vinylové dílce MODULEO IMPRESS můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním. Oproti dřevěným parketám je vinyl tišší a vyniká také atestem protiskluznosti, a chrání tak Vaše bezpečí. Celková tloušťka podlahy činí 4,5 mm, nášlapná vrstva je vysoká 0,55 mm.

Vsaďte na vinyl, vyberte si ze široké nabídky vzorů a užívejte si výhody a nádherný přírodní vzhled moderní a pokrokové podlahové krytiny.

Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty s kabelovým kanálkem. Vhodnou lištu naleznete níže v sekci s doporučenými produkty.


 
 

Ke stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: Plovoucí zámkové vinylové podlahy
Nášlapná vrstva: 0.55 mm
Tloušťka: 4.5 mm
Šířka: 19.1 cm
Délka: 131.6 cm
Velikost balení: 1,760 m2 (7 lamel)
Třída zátěže: 23-42
Podlahové vytápění: Ano
Hmotnost: 13,5 kg
Integrovaná podložka: Ne