Vinylová podlaha SPC WOODS Click - HIF 21103

Vinylová podlaha SPC WOODS CLICK s integrovanou podložkou zaujme na první pohled.

Dostupnost Skladem
Kód: HIF 21103
1 711 Kč 779,14 Kč / 1 m2
Vinylová podlaha SPC WOODS Click - HIF 21103

Vinylová podlaha SPC WOODS CLICK s integrovanou podložkou zaujme na první pohled. Moderní design s přesvědčivými dřevěnými dekory dokáže během okamžiku změnit vzhled celé místnosti. Pokládka je díky zámkovým spojům až překvapivě snadná a rychlá a imitace vzhledu dřevěných podlah je velmi zdařilá a realistická.

Vynikající odolnost vůči namáhání umožňuje dílce položit do vysoce frekventovaných bytových prostor i mírně vytížených komerčních a veřejných zón, podlahová krytina je rovněž vhodná ke stálému používání kolečkových židlí a zcela jistě Vás budou těšit i nízké nároky na údržbu.

SPC WOODS CLICK můžete bez obav umístit do místností s vodním i elektrickým podlahovým vytápěním. Oproti většině běžných krytin se však nemusíte obávat poškození z přetápění nad teplotu 27 °C, podlaha bez problémů odolává teplotám až do 45 °C! Další jedinečnou vlastností je nadstandardní rozměrová stálost. U běžných podlah se setkáváme s hodnotou kolem 0,25 % z rozměrů lamel. U SPC WOODS CLICK jde o hodnotu menší 0,002 %, tedy více než 100 x lepší!

Dlouholetou stálobarevnost zajišťuje rezistence vůči UV záření a oděru. Vyšší životnost a snadnou údržbu získává krytina povrchovou úpravou PUR, která zaceluje mikropraskliny a chrání nášlapnou vrstvu před opotřebováním.


Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty s kabelovým kanálkem. Hodící se lištu naleznete dole v doporučených produktech.

 

pictogram

Ke stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: Plovoucí zámkové vinylové podlahy
Nášlapná vrstva: 0.3 mm
Tloušťka: 5.5 mm
Šířka: 18 cm
Délka: 122 cm
Velikost balení: 2,196 m2 (10 lamel)
Hmotnost: 18.7 kg
Třída zátěže: 23-31
Podlahové vytápění: Ano